Dom

Odmień swoje ściany dzięki wzorzystym tapetom ściennym

Nigdy wcześniej wybór tapet ściennych nie był tak ogromny jak teraz. Ogromny wybór przeróżnych wzorów, kolorów i tekstur sprawia, że każde pomieszczenie w naszym domu czy mieszkaniu może stać się indywidualną i niepowtarzalną aranżacją. Stylizacja w twoim domu czy mieszkaniu stała się o tyle prosta, że w prosty sposób możesz uzyskać oczekiwany efekt. Pozostaje tylko pytanie Jaki wzór wybrać? Jaki kolor będzie najlepszy do twojej kuchni, sypialni, salonu czy przedpokoju? Wspólnie ze sklepem internetowym z dekoracjami do wnętrz 4wall.pl przyglądamy się najciekawszym wzorom tapet ściennych dostępnym w obecnym roku!

Wybierz odpowiedni wzór

W zależności od tego jakie miejsce w swoim domu chcesz zaaranżować wybierz odpowiedni wzór , która pozwoli nadać wygląd wnętrza , który Cię interesuje. Typowe, klasyczne wzory ornamentów w stylu Glamour czy kwieciste wzory tapet świetnie sprawdzą się aby stworzyć delikatną, romantyczną oprawę sypialni, salonu czy pokoju dziennego w którym spędzamy w końcu tak dużo naszego wolnego czasu. Jeżeli chciałbyś nadać współczesny wygląd pomieszczenia warto byłoby zdecydować się na wzór typowy dla stylu skandynawskiego lub odważny, geometryczny wzór , który przykuje oko, rozświetli pomieszczenie oraz stworzy centralny, dekoracyjny punkt domu czy mieszkania. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego wzoru 4wall.pl podzielił wzory na kategorie aby ułatwić i przyśpieszyć Ci wybór odpowiedniej tapety do twojego wnętrza. https://4wall.pl/60_wzor – pod tym linkiem znajdziesz ponad 20 kategorii tapet, które podzielone są na rozmaite wnętrzarskie style i wzory.

Skrupulatnie zmierz tapetowane ściany

Bez względu na to czy decydujesz się na tapetowanie wszystkich ścian czy tylko jeden należy przeliczyć ilość potrzebnych rolek tapety do pokrycia ściany. Większość dostępnych tapet ma rozmiar 5m2( 10m długości x 53cm szerokości), jednak zdążają się również rolki o wymiarach 10m x 106cm – podwójna szerokość. Pamiętaj o tym, że jeżeli wysokość twojej ściany to mniej niż 2,5m to z jednej rolki tapety o standardowych rozmiarach uda Ci się pokryć 2m szerokości ściany o ile tapeta nie posiada przesunięcia wzoru. Jeżeli zaś wysokość ściany wynosi od 2,4m – 3m wysokości, a tapeta posiada przesunięcie wzoru to jedna rolka tapety o standardowych rozmiarach wystarczy nam na 1,5m szerokości ściany. Jeżeli na którejś ze ścian znajduje się okno lub drzwi – warto skontaktować się ze sklepem. Na 4wall.pl znajduje się specjalny dział techniczny, który pomoże Ci przy wyborze odpowiedniej ilości rolek. Z działem technicznym należy kontaktować się za pomocą chatu w lewym dolnym rogu, e-mailem lub telefonicznie.

Andrzej Markosz
Pasjonat technologii, światła i majsterkowania. Na moim blogu dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniami i projektami związanymi z tymi fascynującymi dziedzinami.

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.